biuro@agraforus.pl +48 518 451 830
Nasz cel

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych jakościowo produktów w relatywnie przystępnych cenach. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi Kontrahentami oraz wspieranie Ich systemu sprzedaży.

Za misję naszej firmy upatrujemy sobie „odczarowanie” złego postrzegania oleju palmowego w społeczeństwie, które to spowodowane jest silnie zakorzenionymi przekonaniami dietetycznymi, podsycanym przez niezaznajomioną z nauką mass media. Planujemy przeprowadzić szeroko zakrojoną akcję edukacyjno-informacyjną, w którą wliczone są: filmy edukacyjne, materiały prasowe, wywiady z profesorami żywności podczas targów, a także serwis internetowy będący encyklopedią zdrowego smażenia.

Zdjęcia oleju
Zdjęcia oleju

Ponad to jesteśmy firmą aktywnie uczestniczącą w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Doskonale zdajemy sobie sprawę z szkód jakie wyrządził naturze przemysł i chcemy być elementem, który zostawi ziemię lepszym miejscem niż ją zastał. Zdajemy sobie sprawę, z tego że działania na rzecz środowiska nie można przyrównać do sprintu, a do maratonu długodystansowego dlatego też chętnie angażujemy się w rozmaite akcje mające na celu uświadamianie społeczeństwa oraz naprawienie szkód wyrządzonych środowisku.

Historia
Produkcja
Badania
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem