biuro@agraforus.pl +48 518 451 830
 Zrównoważony rozwój – to możliwe!

Zrównoważony rozwój – to możliwe!

  • Data: 2018-11-12 15:18:49
  • Kategoria:

W Agra Forus każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania szły w parze z dbaniem o otaczający nas świat. Oprócz produkcji zdrowych i bezpiecznych tłuszczy dla branży gastronomicznej i piekarniczo-cukierniczej chcemy być elementem zrównoważonego społeczeństwa, które w sposób mądry i bezpieczny eksploruje środowisko.

Dlatego wszystkie nasze produkty wytwarzane są w oparciu o najwyższej jakości surowce posiadające europejskie certyfikaty (m.in. certyfikat low GE). Doskonale zdajemy sobie sprawę z szkód w ekosystemie poczynionych przez przemysł. Według nas główną powinnością stojącym przed każdym człowiekiem jest zostawienie świata odrobinę lepszym. Poprzez posługiwanie się certyfikatem RSPO promujemy wydajne i ekologiczne metody produkcji i wykorzystywania surowca. Wspomniana RSPO jest to organizacja utworzona 2004 roku przez producentów i przetwórców, wspólnie z ekologami i działaczami społecznymi czyli Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Przetwórstwa Oleju Palmowego. Celem organizacji jest promowanie wydajnych i ekologicznych metod produkcji i wykorzystania surowca.

Dzięki zrównoważonemu rozwojowi wiemy, że dostarczamy naszym klientom produkt najwyższej jakości, wspierając jednocześnie lokalne gospodarki w krajach pozyskiwania oleju palmowego oraz bez udziału w niszczeniu naturalnych ekosystemów.

Tagi:
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem