biuro@agraforus.pl +48 518 451 830
Współpraca z Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego

Współpraca z Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego

  • Data: 2019-02-26 09:29:38
  • Kategoria: Ekologia

W Agra Forus jesteśmy zdeterminowani, aby dostarczać na rynek spożywczy najwyższej jakości tłuszcze, które będą posiadały wszystkie najważniejsze atesty oraz certyfikaty. Każda partia naszych produktów jest starannie sprawdzana w niezależnym, akredytowanym laboratorium.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najowocniejszy wymiar pracy nad poprawą jakości produktów może być tylko wtedy kiedy biznes będzie ściśle współpracować z podmiotem naukowym. Z nieskrywaną przyjemnością pragniemy zakomunikować, że wraz z początkiem roku 2019 nasza firma rozpoczęła ścisłą współpracę z Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Dzięki uprzejmości Zakładu Technologii Tłuszczów i Koncentratów Wydziału Nauki o Żywności nasze produkty będą systematycznie badane na poziome akademickim. Ponad to będziemy wspierani merytorycznie w tworzeniu kampanii informacyjnych na temat bezpiecznego zastosowania tłuszczy w przemyśle spożywczym oraz nasze produkt będą służyć jako obiekt prac magisterskich oraz doktoranckich.

Wierzymy w to, że dzięki współpracy z SGGW nasze produkty będą stale ulepszane oraz uda nam się wspólnie zbudować racjonalne podejście do tłuszczy spożywczych w świadomości konsumentów. 

Tagi:
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem